1534f09e5a.webp

naše závazky Pro+

a826498173.webp

Síť center Pro+ pro
firemní zákazníky

Renault díky své rozsáhlé síti Pro+ poskytuje svým firemním
zákazníkům inovativní a přizpůsobené produkty a služby.

Know-how značky Renault zaměřené na
firemní zákazníky


6adab65c70.svg

široký výběr

Renault vám přináší ucelenou nabídku vozů pro všechny vaše potřeby. Nabízí vozy s nákladovým prostorem od 3,3 m3 do 22 m3, plně elektrické pohonné jednotky E-Tech a přestavby na zakázku.

4c4487ed0c.svg

přestavby na míru

Renault nabízí přestavby pro specifická využití. Klasická dodávka, chladírenské vozidlo, dílenské vozidlo – naše síť přestavbářů Pro+ dokáže přizpůsobit vozy Renault vašim potřebám.

naše exkluzivní služby
pro firmy

box-1.webp

 

možnosti poradenství a financování 

Dlouhodobý leasing, možnosti financování, smlouvy o údržbě jednoho nebo více vozů a řadu dalších možností. Dlouhodobý leasing, možnosti financování, servisní smlouvy na jeden nebo více vozů a mnoho dalšího.

box-2.webp

 

specializovaná údržba

Údržbu vašich užitkových a přestavěných vozidel zajišťujeme prostřednictvím naší sítě Pro+ a specializovaných odborníků.

box-3.webp

 

zaručená mobilita

Naše prodloužená otevírací doba dílny vychází vstříc vašim potřebám a šetří váš čas. Je-li váš vůz mimo provoz, nabízíme také různá řešení pronájmu vozidel nebo asistenčních služeb. 

box-4.webp

 

váš obchodní partner

Máme pro vás specializované poradce, kteří vám pomohou s přechodem na e-mobilitu, přestavbou nebo vytvářením vozového parku. 


rozsáhlá síť Pro+

Na pomoc vám přichází celoevropská síť Pro+ značky Renault. Naši odborníci a poradci vás nasměrují k řešení, které nejlépe vyhovuje potřebám vašeho vozu či servisu.

9343d5f67d.webp
Prodáváme vozy značek