Kdo jsme

csr.png

Kořeny rodinné firmy Auto Pokorný, s.r.o. sahají do roku 1991, kdy byla založena stávajícím majitelem Zdeňkem Pokorným (tehdy POSPOL car s.r.o.). Z malé autodílny se během více než 25 let vyvinula v jednu z největších koncesovaných společností zabývající se prodejem a servisem vozů značky Renault a Dacia v České republice. Patříme k leaderům trhu a z množství ocenění disponujeme také certifikací kvality  ISO 9001 a tituly Autoservis roku 2006 a 2008 v České republice. Jsme držiteli celoevropského ocenění Dealer Of The Year 2017 za naše aktivity v oblasti společenské odpovědnosti.

Pro naše zákazníky z Vysočiny jsme v roce 2018 otevřeli naši pobočku ve Velkém Meziříčí. Naše kapacity přesto nebyly dostatečné. Proto jsme na podzim roku 2019 otevřeli největší autocentrum pro vozy Renault a Dacia v CZ/SK v Modřicích u obchodního centra Olympia.

Ke klíčovým hodnotám společnosti patří:

  • Osobitý přístup k jak soukromé tak firemní klientele. Jsme přesvědčeni o tom, že pokud potřeby zákazníka zcela a kvalitně uspokojíme, vrátí nám to svoji loajalitou a věrností. 
     
  • Nabídka špičkových a moderních služeb. Neustále přemýšlíme nad jejich zkvalitněním, sledujeme tržní vývoj a konkurenční prostředí. Jen tak můžeme zákazníkům nabídnout vždy něco víc než ostatní.
     
  • Důsledná kontrola poskytovaných služeb. Nechceme usnout na vavřínech, proto je ve společnosti zavedeno množství vícestupňových kontrolních systémů. Každý ze zaměstnanců má individuální zodpovědnost a provedené služby si vždy zpětně kontrolujeme u našich zákazníků. 
     
  • Jsme profesionální tým. V oblasti personálu máme dlouhodobě úspěšnou strategii. Cíleně vychováváme vlastní personál, který pravidelně prochází produktovými školeními. Každý z našich zaměstnanců je špičkovým odborníkem ve svém oboru. Nezanedbáváme ani kvalitu pracovního prostředí. Úspěchy této strategie se vrací téměř nulovou fluktuací našich zaměstnanců.
Prodáváme vozy značek