Nový Renault KANGOO Van

otevřen velkým věcem

Inovativní dodávka


Pracujete ve městě? KANGOO Van je řešením přesně pro vás, s inovativním řešením „Open Sesame by Renault“. KANGOO Van je k dispozici s pevnou či otočnou variabilní přepážkou. Splní tak vaše každodenní potřeby. S objemem nákladového prostoru 3,3 m3 až 3,8 m3 nebudete mít žádný problém s nalezením místa pro vaše vybavení a zboží v nákladovém prostoru. 

86a236ae87.webp

Open Sesame by Renault


Máte práci ve městě? Přístup do nákladového prostoru zadními dveřmi může být obtížný! KANGOO Van je vybaven největším bočním přístupem na trhu (1,45 m). Pomůže vám získat snadný přístup k vašemu nákladu. Jednodušší už to nemůže být!

279de52831.webp

12 asistenčních systémů řidiče


Ať už rozvážíte zboží ve městě nebo se vydáváte na delší jízdu, vůz KANGOO Van zajistí vaši bezpečnost díky svému aktivnímu systému nouzového brzdění a systému udržování v jízdním pruhu. Mějte přehled o všem, co se děje za vámi, díky systému permanentního výhledu vzad. Jezděte v naprostém klidu na palubě vozu KANGOO Van díky jeho asistenčním systémům řidiče.

163e7438dc.webp

Multimediální systém Easy Link


Pro moderní a personalizované zážitky z jízdy můžete snadno připojit svůj chytrý telefon a získat přístup ke všem svým aplikacím a online službám pomocí 8" obrazovky vašeho multimediálního systému Easy Link, který je kompatibilní s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 

e5170b529b.webp

Praktické prvky

Naše personalizované řešení pro firmy

Využijte výhody našich speciálních doplňků přizpůsobených požadavkům a potřebám vašeho podnikání.

Přizpůsobte si váš vůz KANGOO Van

Prodáváme vozy značek